Voleu conèixer al nostre equip de l'oficina de Barcelona?

undefined

Avui volem donar-vos la benvinguda a la nostra oficina de Barcelona. Endavant, passeu, passeu!

En primer lloc, volem que conegueu a Isabel Cela que porta treballant amb nosaltres des del 2008. Ella s'encarregarà d'atendre-us cada vegada que ens feu una visita o ens truqueu per telèfon. Isabel porta treballant al món de les corredories d'assegurances des del 1976 i posa tota la seva experiència al servei dels nostres clients a l'àrea d'atenció al client i administració.

Quan arribeu a la nostra oficina podeu trobar a la responsable de l'oficina de Barcelona, Montse Loza, que porta treballant amb nosaltres des del 2006. Està especialitzada en la cerca de solucions en els rams tècnics, pimes, responsabilitat civil, transports i accidents per als nostres clients, a més de coordinar a l'equip de la nostra oficina.  

El nostre equip de Barcelona compta amb professionals especialment dedicats a dues àrees, diversos i sinistres que treballen conjuntament amb la nostra oficina de Manresa.

A l'àrea de Diversos comptem amb Elisabeth Arranz, Ana de la Fuente i Isabel Mir. Totes elles tenen una àmplia trajectòria al món de les assegurances i corredories. Podeu contactar amb Elisabeth i Ana per sol·licitar pressupostos. Sempre trobaran la millor opció per a les teves necessitats.

Isabel s'encarrega del departament de subscripció del ram de particulars, llar, comunitats, etc. Els seus companys destaquen d'ella la seva paciència, així que no us preocupeu si teniu molts dubtes, ella us resoldrà les vostres preguntes encantada.

En el Departament de Sinistres tenim a Cristina Gonzalez, Miquel Trujillo, Cristina Garcia, Jessica Sanchez i Diana Castaneada. Podeu confiar en elles en aquests moments difícils en els quals necessitem una ràpida resolució. Ja sigui en el ram d'autos, responsabilitat civil, pimes, diversos, etc, la seva experiència en el sector ajuda cada dia als nostres clients a resoldre de manera ràpida i eficaç qualsevol tipus de sinistre.

 Sempre volem oferir-vos les últimes novetats també parlant de tecnologia, per això Josep Maria Vallès és el nostre responsable de I+D.

Finalment, hem de donar també la benvinguda a l'última incorporació a la nostra oficina. És Manel Parellada que treballa al Departament de disseny i imatge. 

Tot el nostre equip us espera! Si encara no ens coneixeu, podeu contactar amb la nostra oficina de Barcelona situada a C. Muntaner 479, 3er. 1a., a través del Tlf. 93 363 48 60.

undefined

Autor

Santasusana

To enable comments sign up for a Disqus account and enter your Disqus shortname in the Articulate node settings.