Vols conèixer a l’equip del Departament de Vehicles?

undefined

Les persones que formen part de l'equip de Grup Santasusana són peces claus en el dia a dia de la corredoria i de la relació amb els nostres clients.

Per això, volem que conegueu a cadascun dels nostres departaments i els professionals que els formen perquè tracteu amb ells amb total confiança per gestionar les vostres pòlisses.

En aquesta ocasió us presentem al nostre equip del departament de vehicles que s'encarrega de la cotització, contractació i revisió de les pòlisses dels nostres clients, siguin particulars o empreses.

 

Marta Muntada Cortès

És la responsable del departament i podràs trobar-la a la nostra oficina de Manresa. Marta va començar a Grup Santasusana realitzant tasques administratives i porta treballant amb nosaltres des del 1994.

 

Carla Sala

Forma part del nostre equip des del 2011. S'encarrega de gestionar les pòlisses dels nostres clients així com de les contractacions.

 

Rosa Maria Pizarro

És l'última incorporació al nostre equip i podràs trobar-la a l'oficina de Manresa. Benvinguda Rosa Maria!

 

Elisabeth Arranz

Forma part de l'equip de l'oficina de Barcelona i porta treballant en el sector assegurador des del 1991.

undefined

 

No dubtis a contactar amb el nostre equip de vehicles si tens qualsevol dubte o pregunta. Estaran encantades d'atendre't i assessorar-te sobre les millors opcions pel teu cas. A més, si vols que gestionem les teves assegurances de vehicles, només has d'emplenar aquest formulari i el nostre equip del departament de vehicles t'atendrà personalment.

Autor

Santasusana

To enable comments sign up for a Disqus account and enter your Disqus shortname in the Articulate node settings.